این صفحه جهت آموزش بیشتر و بهتر سیستم خرید اینترنتی فایل مودیک ایجاد شده است و در قالب پرسش و پاسخ شما را راهنمایی می کند.

کد فعالسازی 4 حرفی به همراه رمز عبور 6 حرفی ارسال شده به شماره همراه شما چه کاربردی دارد؟
در صورتی که شما اولین بار است که از سایت خرید فایل مودیک استفاده می کنید، در هنگام خرید از شما شماره همراه برای خرید خواسته می شود و پس از ارسال اطلاعات توسط شما ، سایت برای شما کد فعالسازی 4 حرفی فقط برای استفاده دفعه اول ، به همراه رمز عبور 6 حرفی جهت ورود به پنل کاربری خود در مراجعات بعدی ارسال میکند که توسط آن میتوانید به کلیه پرداخت ها و فایل های خریداری شده در هر زمان و مکانی توسط وبسایت خرید فایل مودیک دسترسی داشته باشید . برای ورود به سایت می توانید از آدرس زیر استفاده نمایید:
http://reseller.mymoodic.com/dashboard/login

اگر رمز عبور 6 حرفی را دریافت نکرده اید باید چه کار کنید؟
اگر شما رمزعبوری برای ورود به سایت دریافت نکرده اید.در صورتی که ایمیل یا شماره همراه خود را اشتباه وارد کرده باشید مسئولیت آن برعهده خودتان است. اما اگر به هر دلیل دیگری پیامک ما به شما ارسال نشده باشد.می توانید از طریق صفحه فراموشی رمز عبور مجددا کلمه عبور جدیدی دریافت نمایید :
http://reseller.mymoodic.com/dashboard/requestResetPassword

فایل دانلود شده را نتوانستید اجرا کنید و نمی دانید چه کار کنید!؟
کلیه فایل های فروشگاه مودیک توسط صاحب اثر آن در اختیار ما قرار می گیرد و ما دخل و تصرفی در فایل ایجاد نمی کنیم جز اینکه سامانه ای برای فروش آن ایجاد کرده ایم. شما تنها کافی است که از نرم افزار مناسب برای اجرای آن استفاده کنید. ما از شرکت های صاحب اثر می خواهیم که فایل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد در کلیه Device ها قابل اجرا باشد و حتما به این شکل ارائه می شود. در صورت خرید فیلم در کامپیوتر از نرم افزار VLC استفاده کنید و در گوشی موبایل از نرم افزار MX Player بهره ببرید.